„Atvirų durų“ diena

 

Tradicija tapusią šventę šiemet buvo sumanyta suorganizuoti šiek tiek kitaip nei įprasta. Ką pakviesti į renginį planavo tik vaikai ir tai buvo patys artimiausi ir mylimiausi žmonės: globėjai, pas kuriuos vaikai svečiuojasi, mokyklos auklėtojai, giminaičiai, tėvai. Deja, buvo ir tokių vaikų, kurie nenorėjo nieko pasikviesti…

Didžiuliam vaikų džiaugsmui į šventę atvyko dauguma kviestųjų svečių. Auklėtojų Jolantos ir Sonatos sukurtas scenarijus į meninę programėlę įtraukė darbuotojus, vaikus ir net Skuodo rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistą Tomą. Buvo suvaidintas teismo posėdis, kuriame nagrinėjama administracinė byla dėl „Kalėdų Barstyčių miestelyje atšaukimo“. Dėl gero advokačių: Lijundros, Šlapdribos, Speigės, Pūgos, Sniegės ir Šaltės (auklėtojų) darbo, taip pat įtikinamų kaltinamųjų (vaikų) vaizdinių ir daiktinių įrodymų, Teisėjas (VTAS specialistas Tomas) paskelbė nuosprendį, atmesdamas visus kaltinimus ir paskelbdamas, kad Kalėdos Barstyčiuose bus.

Po meninės programos vaikai su savo svečiais susėdo prie staliukų ir vaišindamiesi bendravo, džiaugėsi vieni kitais ir dalinosi neįkainuojama dovana – buvimu vieni šalia kitų.